Welcome guest, is this your first visit? Create Account now to join.
  • Login:

Welcome to the NoGold Portal - The first Malaysian business community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

The Best Spread 468x60ms Trade_on_STP_accounts-ENG_468x60

+ Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Kawasaki ER6N

maxbiz77
    Guest

Kawasaki ER6N

Salam penghuni Nogold semua...

Saja la bukak thread nih utk bertanya dan carik geng2 er6n dlm nogold nih. ade ke?.. aku baru angkat ini motot 2 minggu lepas. tak tahan beb.. dah lama layan motot besar.. tetiba downgred ke lc....nih dah ada rejeki sket nih.. legto dah lc pehtu amik er6n plak. itu pun sib baik diCKDkan oleh Kawasaki Malaysia... kalu tidak.. tak mampu jugak ler den nak merasa motot besaq. hehehe.

ok... ade sesapa lagik angkat motot nih?... meh meh.. motot aku kaler putih!
    PAMM 120x600

Kasi Sembat..!
    mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of
    Post Thanks / Like
    tak mampu lagi nak pakai.... ada 2 member yg pakai moto nie....

dekat 33k yek... huhuhuhu

maxbiz77
    Guest
    Quote Originally Posted by mattop View Post
    tak mampu lagi nak pakai.... ada 2 member yg pakai moto nie....

dekat 33k yek... huhuhuhu
    kalu kl rasa leh dpt lagik murah. kat sini aku amik OTR 32800. hampeh ler skang nih insurans motor takde dah single rider. suma kena pakai all rider. patut aa mahai!

Kasi Sembat..!
    mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of mattop has much to be proud of
    Post Thanks / Like
    start thn lepas lg memang dah kena all rider...:102::102:

Quote Originally Posted by maxbiz77 View Post
    kalu kl rasa leh dpt lagik murah. kat sini aku amik OTR 32800. hampeh ler skang nih insurans motor takde dah single rider. suma kena pakai all rider. patut aa mahai!

NoGold Football Club
    putat76 is just really nice putat76 is just really nice putat76 is just really nice putat76 is just really nice putat76 is just really nice
    My Mood
    Confused
    NG Hall of Fame
    Post Thanks / Like
    aku memang minat cuma ongkosnya yang tak brape minat ngan aku :4:

dulu penah gi rikky cagiva mito
    orang umah lak tak kasi :4:
    Dengan izin ALLAH aku makan tengahari dengan POUND makan malam dengan USD Amin :1:
    I'm good friend like a computer
    I 'enter' ur life,
    'save' u in my heart,
    'format' ur problems,
    'shift' u 2 opportunities
    and never 'delete' u from my memory

Kasi Sembat..!
    Post Thanks / Like
    ko bgtau lah org umah... putat jr yg nak...

Quote Originally Posted by putat76 View Post

☆NG Splatterz☆
    wakovic is a jewel in the rough wakovic is a jewel in the rough wakovic is a jewel in the rough wakovic is a jewel in the rough
    My Mood
    Cool
    Post Thanks / Like
    minat nak pakai moto beso2 nih masih blom tercapai..huk hukkk.....

maxbiz77
    Guest
    Quote Originally Posted by putat76 View Post

aku pun asal org rumah tak kasi. jenuh pujuk. maunyer tak kasi.. termasuk er6 nih.. sblm nih aku dah 6 kali tukau motot. 3 kali motot besar.. 3 kali motot kecik. huhu. er6 nih org rumah aku kasi warning.. pakai sampai reput!!!!

Kasi Sembat..!
    Post Thanks / Like
    buleh reput yek?

Quote Originally Posted by maxbiz77 View Post
    aku pun asal org rumah tak kasi. jenuh pujuk. maunyer tak kasi.. termasuk er6 nih.. sblm nih aku dah 6 kali tukau motot. 3 kali motot besar.. 3 kali motot kecik. huhu. er6 nih org rumah aku kasi warning.. pakai sampai reput!!!!

maxbiz77
    Guest
    Quote Originally Posted by mattop View Post
    buleh reput yek?
    tu maknanya bini aku marah sungguh la tu. huhu.

11. TenkoFX Crypto

Bookmarks